360° draaibare luie vloerstoel met verstelbare rugleuning

Lot:
A3-26576-10729
Lokeren, BE

Ophalen op vaste dagen

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Opmerkingen:
DESIGN: Eigentijds design getufte luie fauteuil, ideaal om een vleugje elegantie en extra verfijning aan uw interieur toe te voegen. Geplaatst in uw woonkamer, zal het moderniteit toevoegen dankzij de mooie blauwe kleur die prachtig zal passen bij sober gekleurde meubels. GROOT COMFORT: Deze vloerstoel nodigt u uit om te ontspannen met dikke 25D schuimvulling met hoge dichtheid en linnenlook stoffen bekleding voor een uitstekende zitervaring bij elke temperatuur. PRAKTISCHE FAUTEUIL: Een in 5 standen verstelbare rugleuning (maximale hoek is 120°) en een 360° draaibare voet zorgen ervoor dat u zich in een geschikte positie bevindt om te ontspannen met een boek en een warme kop thee in een hoek van uw huis. RESISTENT: De stalen structuur kan tot 120 kg dragen, waardoor het een zeer robuust meubelstuk is. De microvezelcoating is duurzaam en gemakkelijk schoon te maken. SPECIFICATIES: Totale afmetingen: 62B x 70D x 95H cm. Aanbevolen maximale belasting: 120 kg. Om zelf in elkaar te zetten.
Lotnummer:
A3-26576-10729
Verkocht door:
Zakelijke verkoper

Lotspecificaties

Documenten

Aandacht alstublieft!
Een aanvraag voor levering kan bekomen worden via http://www.auctionlogistics.nl Dit zijn voornamelijk retourgoederen en/of mogelijks herstelde goederen waarvan de originele verpakking eventueel beschadigd kan zijn. Tijdens de afhaaldag is op de locatie een vorkheftruck beschikbaar, die kosteloos gebruikt kan worden door een gecertifieerd bestuurder en op eigen risico. De maximale hefcapaciteit bedraagt 1,5 ton. Daarnaast kunnen zich wachttijden voordoen. Geen bezoekmoment mogelijk.

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play