2004 Mercedes-Benz CLK 320 V6 Cabrio

Lot:
A3-25397-14247
Hofstade, BE

Afhalen op afspraak

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Mercedes-Benz CLK 320 V6 Cabrio uit 2004 met 200000 kilometer op de teller. Voorzien van opties waaronder airco, navigatie en zetelverwarming. Oppervlakkige lakschade en gebruikssporen (zie foto’s). Kleine beschadiging aan bestuurdersstoel (zie foto). Schade aan beide kanten van de softtop (zie foto). Wordt gekeurd voor verkoop.
Lotnummer:
A3-25397-14247
Verkocht door:
Particuliere verkoper

Lotspecificaties

Aandacht alstublieft!
Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6094 en 10589 werden offline gehaald

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play