1971 Kawasaki A7 SS 350 AVENGER (Geen restauratie) + Taxatie rapport

Lot:
A3-25397-13100
Waregem, BE

Afhalen op afspraak

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Uniek exemplaar - Zeer nette staat - Officieel getaxeerd op 10 000eu - Vraagprijs ligt onder taxatieprijs. // Kawasaki A7SS - 350cc ‘Avenger’ - twin 2T. - 1971 - werd oorspronkelijk gebouwd voor de Amerikaanse markt. // 4.680 échte miles op de teller // authentieke staat // een echte time-capsule // matching numbers // recent taxatie rapport // oorspronkelijke elektronische ontsteking (gereviseerd) // nooit gerestaureerd // bijna nieuwstaat // Collectors item! // start en rijdt onmiddellijk en als nieuw! // Belgische papieren // Enkele kleine rubbertjes (electro kabel-uitgangen / wartels) hebben een wat verouderd uitzicht.
Lotnummer:
A3-25397-13100
Verkocht door:
Particuliere verkoper

Lotspecificaties

Aandacht alstublieft!
Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6094 en 10589 werden offline gehaald

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play