1961 Matchless GL3 Motorfiets - Starten en rijden! (VIDEO)

Lot:
A3-25397-13101
Waregem, BE

Afhalen op afspraak

Huidig ​​bod
Status
Automatisch bieden activeren
Aanbevolen

Over dit lot

Matchles G3 350cc - 1961 - 13.211 Km op de teller - prachtige, oudere restauratie // goede, perfect rijdend en startend! // Enkele kleinere gebruikssporen. (Foto) - De lak staat uitstekend (op de foto’s: lichte regendruppels). // Nederlandse papieren, Belgische douane-pas E705. // Keuring voor verkoop mogelijk: af te spreken met verkoper nadien.
Lotnummer:
A3-25397-13101
Verkocht door:
Particuliere verkoper

Lotspecificaties

Aandacht alstublieft!
Geen bezoekmomenten mogelijk. Loten 6094 en 10589 werden offline gehaald

deze vind je misschien leuk

Aanbevolen kavels

Download nu de Vavato app!

App storeGoogle play